Batohy do školy

Pevné polstrované dno s nožičkami, ochrana proti špine a vlhku.Hlavné vrecko je priestranné a poskytuje dostatok miesta pre knihy a zošity do veľkosti A4.

Batohy do školy pre prvákov predaj

Batohy CoocaZoo sa vyrábajú v týchto radách – EverClever, JobJobber, CarryLarry. Batoh je možné použiť aj ako batoh na chrbát, má skryté ramenné popruhy. Keď je prenášaný na chrbte, je možné kolieska batohy do školy skryť, aby sa nezašpinil od nich odev. Okrem využitia do školy môže dobre poslúžiť aj na šport alebo turistiku. Vo vnútri vaku je praktický organizér na drobnosti ako mobilný telefón, perá, kľúče a pod.

K ruksaku je možné dokúpiť set MAtchPatch – možnosť zvoliť farbu praciek, úchytov zipsov a loga, vytvoriť podľa svojho vkusu vlastný štýl ruksaku.

 

 

Informácie o výrobcovi školské batohy

Spoločnosť HAMA, nemecký výrobca rámov, bola založená v roku 1923 a v súčasnosti zamestnáva 2500 ľudí. Má pobočky v 17 krajinách, sídli v Monheime ( Nemecko ) a vyrába a distribuujena obrazy, školské tašky, portrétne fotorámiky, školské batohy kľúčenky s možnosťou vloženia vlastnej fotky.

Batohy do školy

Obsah tašky kapsička na krk vrecko na prezúvky školské dosky na zošity peračník:
značkové ceruzky (zn. Eberhard Faber) – 7 hrubých pasteliek s nelámavými tuhami, 12 tenkých pasteliek, ceruzka puzdro na školské pomôcky napr. perá, ceruzky, nožničky.

Batohy do školy pre chlapcov

Doplnky k vaku, ktoré možno dokúpiť – fľaša na nápoj zn. CoocaZoo, obal na školské dosky, peňaženku, pláštenku na batoh, peračník, puzdro na perá a vrecúško na prezúvky alebo úbor. Školské batohy pre prvákov majú karabínku na kľúče. Batoh je možné použiť aj ako batoh na chrbát, má skryté ramenné popruhy. Keď je prenášaný na chrbte, je možné kolieska skryť, aby sa nezašpinil od nich odev.