Ruksaky do školy

Ruksaky do školy má otvor pre slúchadlá. Na vak je možné vpredu na reflexný prvok pripnúť ešte blikačku. Ruksak má v zadnej chrbtovej časti malé tajné vrecko, napr. na uschovanie peňazí.

Ruksaky do školy pre prvákov

V batohu je priečinok pre notebook, fixovaný suchým zipsom, aby nedochádzalo k pohybu. Okrem využitia do školy môže dobre ruksaky do školy poslúžiť aj na šport alebo turistiku. Batoh je možné použiť aj ako batoh na chrbát, má skryté ramenné popruhy. Keď je prenášaný na chrbte, je možné kolieska skryť, aby sa nezašpinil od nich odev. K ruksaku je možné dokúpiť set MAtchPatch – možnosť zvoliť farbu praciek, úchytov zipsov a loga, vytvoriť podľa svojho vkusu vlastný štýl ruksaku.

 

 

Informácie o výrobcovi školské batohy

Spoločnosť HAMA, nemecký výrobca rámov, bola založená v roku 1923 a v súčasnosti zamestnáva 2500 ľudí. Má pobočky v 17 krajinách, sídli v Monheime ( Nemecko ) a vyrába a distribuujena obrazy, školské tašky, portrétne fotorámiky, školské batohy kľúčenky s možnosťou vloženia vlastnej fotky.

ruksaky do školy

Batohy CoocaZoo sa vyrábajú v týchto radách – EverClever, JobJobber, CarryLarry. Ideálny na cesty lietadlom a tiež aj ako palubná batožina.

Ruksaky do školy pre chlapcov

Školské batohy majú ergonomicky tvarovanú chrbtovú časť. Ruksak má v zadnej chrbtovej časti malé tajné vrecko, napr. na uschovanie peňazí. Kompresné popruhy na dotiahnutie ruksaku k chrbtu .